Kolejne potrącenie dzisiejszej nocy. Poszkodowany ma uraz wielonarządowy

Wczorajszej nocy Czytelniczka doniosła nam o potrąceniu pieszego. Dziś wiemy, że poszkodowany przeżył wypadek. Ma jednak rozległe urazy wielonarządowe. Na światłach awaryjnych zatrzymało się kilka aut i ludzie usiłowali udzielić pomocy.

Fot. KSP

Fot. KSP

„Jechałam obwodnica zjazdem na Mokotów i droga do Żwirki Wigury, mężczyzna leżał na ulicy, nikt go nie reanimował, lewym pasem przejeżdżały auta nie było większych utrudnień ale nie wiem jak będzie po przyjeździe policji” – informuje czytelniczka

„O godzinie 21:50 samochód marki Opel potrącił pieszego na przejściu z sygnalizacją świetlną. Pieszy żyje. Ma uraz wielonarządowy. Kierowca był trzeźwy. Potrącony 34-latek został zabrany do szpitala. Policja prowadzi postępowanie wyjaśniające w tej sprawie” – mówi w rozmowie z Warszawą w Pigułce asp. Rafał Retmaniak z Biura Prasowego Komendy Stołecznej Policji.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c