Kolejny śmiertelny wypadek. Samochód uderzył w betonowy słup. Policja szuka świadków

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj po 19.00 w Mokrzycach Włościańskich gm. Nasielsk. 19-letni kierujący osobowym audi zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. Niestety śmierć na miejscu poniósł 51-letni pasażer samochodu, a 19-latek trafił do szpitala.

Zdjęcie poglądowe. Fot. policja.pl

Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku ze skutkiem śmiertelnym, który wydarzył się w  Mokrzycach Włościańskich gm. Nasielsk. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 19-letni kierujący audi a 3, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w betonowy przepust.

Niestety śmierć na miejscu poniósł 51-letni pasażer samochodu. 19-latek trafił do szpitala. Prawdopodobnie był pod wpływem alkoholu. Mężczyźnie została pobrana krew do badań. Na miejscu zdarzenia kilka godzin trwały czynności pod nadzorem prokuratora.

Aktualnie policjanci poszukują świadków tego zdarzenia. Wszyscy, którzy widzieli to zdarzenie,  proszeni są o kontakt z nasielskim komisariatem. Informacje można również przekazywać pod nr tel. :  23 691 27 77, 22 775 22 01-04 lub mailowo pod adres: nowy-dwor-maz@ksp.policja.gov.pl.

Policjanci apelują do kierowców o szczególną ostrożność podczas jazdy. Nadmierna prędkość, prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, a także lekkomyślność kierowców to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.