Koncert Pieśni Solidarności w przeddzień rocznicy wprowadzenia Stanu Wojennego [ZA DARMO]

Pragniemy serdecznie zaprosić na Koncert Pieśni Solidarności  który odbędzie się 12 grudnia o godzinie 19:00 w dolnym kościele Bazyliki Świętego Krzyża  (Krakowskie Przedmieście 3).

fot. Materiały Prasowe

fot. Materiały Prasowe

Koncert  jest opowieścią o „Solidarności” – jej początkach, szczególnie zaakcentowanym dramacie Stanu Wojennego oraz ostatecznym zwycięstwie w walce z reżimem. W programie znajdzie się szereg pieśni związanych z tym wielkim ruchem społecznym  – w tym także tych, które stały się symbolami „Solidarności” i tego okresu historii Polski. Pojawią się także materiały multimedialne.

Koncert zaprezentuje zespół „Dur-Moll” w składzie: Katarzyna Andruszko – wokalistka,  Aleksandra Matryba- wokalistka, Kamil Dominiak – aktor/wokalista, Jacek Kwiatkowski – pianista.

Program artystyczny zostanie wzbogacony narracją konferansjera, który naszkicuje historyczny kontekst powstania i popularności kolejnych utworów.

Wstęp wolny.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.