Koniec obławy na Mazowszu! Zatrzymano mężczyznę

Dzisiejsze popołudnie w Górze Kalwarii przyniosło dramatyczne i wstrząsające wydarzenia. Około godziny 12:00 przy ulicy Księdza Sajny doszło do tragedii, która wstrząsnęła lokalną społecznością. Mężczyzna, o którym mówi się, że miał około 47 lat, wyskoczył lub został wypchnięty z okna budynku. Policja potwierdza, że zdarzenie miało charakter kryminalny.

Fot. Warszawa w Pigułce

Jak podaje portal piasecznonews, według relacji świadków 47-latek mężczyzna wyskoczył z okna, wołając o pomoc. Miał on głębokie rany, które mogły być zadane nożem lub innym ostrym narzędziem. Niestety, mimo podjętej na miejscu reanimacji, poszkodowany zmarł. Dramatyczna scena rozegrała się na oczach mieszkańców i przechodniów, którzy byli świadkami tego tragicznego zdarzenia. Policja na razie ani nie potwierdza, ani nie zaprzecza tym doniesieniom. Śledztwo w tej sprawie jest w toku, a funkcjonariusze starają się wyjaśnić dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego skoku.

Zorganizowano obławę. Jak informuje policja, udało się zatrzymać 33-letniego mężczyznę. Został on umieszczony w Pomieszczeniu Dla Osób Zatrzymanych (PDOZ), gdzie czeka na dalsze czynności z udziałem prokuratora. Szczegóły tego zatrzymania oraz związek zatrzymanego z głównym zdarzeniem wciąż pozostają przedmiotem policyjnego dochodzenia.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]