Kontrmiesięcznica smoleńska. Pałac otoczony, Obywatele RP i Strajk Kobiet gromadzą się na pl. Zamkowym

Obywatele RP zgromadzą się o 20.00 na pl. Zamkowym. Będą organizowali kontrmiesięcznicę smoleńską. Organizatorzy w filmie nawołują do pokojowego manifestowania i odnoszenia się z szacunkiem do uczestników innych zgromadzeń.


Film został udostępniony ponad 350 razy, a wyświetlono go ponad 10 tys. razy. Można więc liczyć na sporą frekwencję. Ponadto pod Pałacem Prezydenckim zgromadzą się kobiety zrzeszone w ogólnopolskim strajku. W wydarzeniu weźmie udział 2,3 tys. uczestników, a niemal 7,5 tys. jest zainteresowanych. Można więc przypuszczać, że połączona kontrmanifestacja może mieć kilka tysięcy uczestników.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl