Kontroler zepchnięty na tory metra, sprawca uciekł! Awantura podczas kontroli biletów

Napisał do nas świadek, który widział, jak na stacji metra Wawrzyszew doszło do awantury podczas kontroli biletów. Mężczyzna zepchnął kontrolera na tory. Policja szuka sprawcy.

Stacja metra Wawrzyszew. Fot. Patryk Korzeniecki / Wikipedia

Jak udało nam się ustalić na policji, do zdarzenia doszło około godziny 19.00 na stacji metra Wawrzyszew.

Podczas kontroli biletów doszło do szarpaniny w wyniku której kontroler został najprawdopodobniej zepchnięty na tory metra. Na szczęście doznał tylko obrażeń ręki. Historia mogłaby skończyć się dużo gorzej, gdyby mężczyzna zetknął się z trzecią szyną, która jest pod napięciem. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia.

Na miejsce przyjechała policja. „Prowadzone jest dochodzenie. Zabezpieczono monitoring, przesłuchano świadków, trwają czynności zmierzające do zatrzymania mężczyzny” – powiedziała nam nadkom. Elwira Kozłowska z Policji na Bielanach.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się też, że podejrzany zostawił pewną rzecz na stacji metra. Policji na pewno pomoże to dojść do mężczyzny i ustalić kim on jest.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.