Kopiował sygnały z kluczyków samochodowych

Dzielnicowi z komisariatu w Lesznowoli zatrzymali 38-letniego obywatela Gruzji podejrzewanego o dokonywanie włamań do samochodów. W jego pojeździe ujawniono między innymi urządzenie do kopiowania sygnałów z kluczyków samochodowych. Sprawa ma charakter rozwojowy. Policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań w tej sprawie.

Fot. Policja

Dzielnicowi z lesznowolskiego komisariatu podczas patrolu zwrócili uwagę na toyotę z dolnośląskim numerem rejestracyjnym. Dalsze czynności na parkingu przed centrum handlowym były jeszcze ciekawsze.

Przednia szyba pojazdu posiadała nalepkę kontrolną z Wołomina. Za kierownicą policjanci zastali 38-letniego obywatela Gruzji. Podczas kontroli wewnątrz pojazdu ujawniono między innymi urządzenie do kopiowania sygnałów z kluczyków samochodowych, a także przedmioty służące do kradzieży pojazdów metodą na kolec. W tym wkręty, wiertarki i zagięte śrubokręty.

Mężczyzna usłyszał już trzy zarzuty karne dotyczące kradzieży i kradzieży z włamaniem, między innymi za dokonanie we wrześniu bieżącego roku włamania do mercedesa, poprzez skopiowanie sygnału pilota, a następnie kradzieży z jego wnętrza 25000 złotych. Przestępstwo to podlega karze pozbawienia wolności do lat 10. Sprawa ma charakter rozwojowy, policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań w tej sprawie.

Autorzy: nadkom. Jarosław Sawicki/ st.sierż. Rafał Markiewicz/PŚ


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c