Kradzież jak z „Puchatka”. Włamali się i ukradli miód

Sprawcy włamali się do pawilonów i ukradli 11 słoików miodu o łącznej wartości ok. 440 złotych. Tomasz C. i Maciej A. trafili do policyjnej celi. Podejrzani już usłyszeli zarzuty, Tomasz C. usłyszał je w warunkach recydywy.

Fot. KSP

Fot. KSP

Do komisariatu Policji na Bemowie zgłosił się mężczyzna, który powiadomił o tym, że do jego pawilonu znajdującego się na terenie dzielnicy doszło do włamania, skąd skradziono 11 słoików miodu. Łączna wartość strat została oszacowana przez pokrzywdzonego na kwotę ok. 440 złotych.

Policjanci z Bemowa zajęli się sprawą. Funkcjonariusze, przeglądając monitoring, a także posiadając dobre rozpoznanie posejsyjne, rozpoznali sprawców. Mundurowi przypuszczali, gdzie mężczyźni mogą przebywać. Pierwszy wpadł 39-letni Tomasz C. Zaraz po nim 31-letni Maciej A.

Podejrzani trafili do policyjnego aresztu. Śledczy zebrali materiał dowodowy i przedstawili obu mężczyznom zarzut kradzieży z włamaniem w spólnie i w porozumieniu. Tomasz C. usłyszał zarzut w warunkach recydywy. Mężczyzna przebywał w zakładzie karny około dwóch lat i opuścił więzienne mury w kwietniu ubiegłego roku. Podejrzani poddali się dobrowolnie karze, Tomasz C. 2 lat i 6 miesięcy bezwzględnego pozbawienia wolności, Maciej A. karze ograniczenia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c