Kradzież w szpitalu. Okradli pielęgniarki, nagrała ich kamera

Policjanci z Komisariatu na Targówku prowadzą czynności w sprawie kradzieży w szpitalu. Bezpośredni związek z tym przestępstwem mogą mieć mężczyźni, których zdjęcia publikujemy.

Do zdarzenia doszło 13 listopada br. Z pomieszczenia socjalnego dla personelu miejscowego szpitala skradziono dwa portfele z dokumentami, kartami płatniczymi, gotówką oraz biżuterię. Łączna wartość strat na szkodę pokrzywdzonych wyniosła ponad 3500 złotych.

W toku wykonanych czynności policjanci zabezpieczyli zapis z kamery monitoringu i na jego podstawie uzyskali rysopisy dwóch mężczyzn w wieku około 25-35 lat, którzy mogą mieć bezpośredni związek z tym przestępstwem.

Każdy, kto rozpoznaje tych mężczyzn lub ma jakiekolwiek informacje odnośnie tego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod całodobowym numerem telefonu (22) 603-81-71, lub policjantem prowadzącym sprawę tel. (22) 603-81-52 powołując się na numer l.dz. KPD-II-7750/18.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c