Kredyt umarł i nie żyje. Kto nietrzeźwy, ten nie pije

Kredyt umarł i nie żyje. Kto nietrzeźwy, ten nie pije – tak można podsumować jedną z interwencji strażników miejskich z III Oddziału Terenowego w niedzielę 19 maja.

Fot. Straż Miejska

Minęło właśnie południe, gdy strażnicy miejscy patrolujący Włochy otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie w al. Krakowskiej. Funkcjonariusze udali się na miejsce. Nietrzeźwy mężczyzna walczył z grawitacją, ale wyraźnie przegrywał na punkty. Strażnicy miejscy przerwali ten pojedynek i zabrali mężczyznę do SODON. Tam waleczny wojownik wydmuchał w alkomacie aż 3 promile (1,43 mg/l) alkoholu.

Podczas procedury przyjmowania mężczyzny do placówki znaleziono przy nim bankową kartę kredytową należącą do innego mężczyzny. Po wytrzeźwieniu jej czasowy użytkownik będzie musiał wytłumaczyć policji, jak wszedł w posiadanie plastikowego kartonika i ile alkoholu już zdążył za jej pomocą kupić.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.