Królewski Ogród Światła i dodatkowe atrakcje dla dzieci w Wilanowie

W grudniowe i styczniowe weekendy w Królewskim Ogrodzie Światła na rodziców i dzieci czekają dodatkowe atrakcje. Otwarto Krainę Kinder Niespodzianki, w której rodzice będą mogli ogrzać się po zimowym spacerze, a najmłodsi – włączyć się do zabaw prowadzonych przez animatorów.

Fot. Marcin Mastykarz / Muzeum w Wilanowie

Fot. Marcin Mastykarz / Muzeum w Wilanowie

„W związku z ogromnym zainteresowaniem warszawiaków pokazami mappingów na wilanowskim pałacu postanowiliśmy zwiększyć częstotliwość ich wyświetlania. Na niezwykłe trójwymiarowe projekcje zapraszamy nie tylko w soboty, ale też w niedziele.” – pisze do nas Muzem w Wilanowie

Dzieci mogą zamienić się w konstruktorów i budować z wielkich klocków własny labirynt, a może nawet pałac. Mogą bawić się na interaktywnej podłodze, która reaguje na ich ruch. Na małych artystów czekają również zabawy plastyczne, w tym składanie zabawek trójwymiarowych. Dodatkowo 19 grudnia o  godz. 16.45 zapraszamy rodziców z dziećmi na niezwykły spektakl marionetkowy „Dziadek do orzechów”, który wprowadzi wszystkich w magiczny klimat świąt.

MIEJSCE: Oranżeria (budynek przy Magicznym Ogrodzie Króla)
DATY: 19–20, 26–27 grudnia 2015, 2–3, 9–10, 16–17, 23–24, 30–31 stycznia 2016
WSTĘP: w cenie biletu do Królewskiego Ogrodu Światła
BILETY:  10 zł – bilet pełny, 5 zł – bilet ulgowy, dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.