Królewski Ogród Światła rozświetli pałac w Wilanowie [WIDEO]

Królewski Ogród Światła to jesienno-zimowa wystawa, która rozświetla ogród przy pałacu w Wilanowie, dziedziniec i przedpole. Tysiące kolorowych diod ułożone są w taki sposób, aby oddawały barokowe wzory i kształty roślin. To propozycja na zimne i szare wieczory zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych!

Wilanow

Udajcie się na spacer po Magicznym Ogrodzie Króla, w którym rośliny są większe niż ludzie. Obejrzyjcie niezwykły pokaz w Ogrodzie Wyobraźni, który rozświetla się w rytm muzyki klasycznej. Wsiądźcie do królewskiej karocy i zróbcie sobie zdjęcie na Złotym Dziedzińcu. Zobaczcie mapping wyświetlany na fasadzie pałacu, pod wpływem którego poszczególne elementy dekoracji ożywają!

Zapraszamy codziennie w godz. 16.00–21.00 od 24 października 2015 r. do 13 marca 2016 r. Tej jesieni i zimy w wilanowskich ogrodach na pewno nie zmarzniecie!

A jeśli chcecie zobaczyć, jak wyglądał Królewski Ogród Światła rok temu, zapraszamy do obejrzenia filmu:


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.