Krzysztof Jackowski o zimie: nagła, gwałtowna i bardzo zimna

O długoterminowych prognozach pogody mówi się, że mają więcej wspólnego z wróżeniem niż naukowym podejściem do meteorologii. Dlatego nie dziwi, że media zapytały o tegoroczną zimę Krzysztofa Jackowskiego, znanego jako Jasnowidz w Człuchowa.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Super Express zapytał Krzysztofa Jackowskiego o tegoroczną zimę. Według jasnowidza będzie ona nagła, gwałtowna i bardzo zimna.

Listopad ma być dżdżysty, a i początek grudnia nie będzie zwiastował ochłodzenia. Jednak w połowie miesiąca ma nastąpić załamanie pogody. Wtedy też temperatura gwałtownie spadnie i zaczną się opady śniegu.

Po okresie świątecznym pogoda ma się poprawić i będziemy mogli odpocząć od niskich temperatur.

To jednak nie koniec, bo najgorsza temperatura ma nas czekać w styczniu i lutym, kiedy to czeka nas bardzo sroga zima, jakiej dawno nie uświadczyliśmy.

Wróżby Jackowskiego pokrywają się z prognozami długoterminowymi Francuzów i Brytyjczyków. Prognozują oni, że w styczniu i lutym centralna i wschodnia Europa doświadczy bardzo niskich temperatur sięgających nawet -20 stopni Celsjusza.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c