Książki za grosze po raz drugi! Wyprzedaż Wydawnictwa Akademickiego i Profesjonalnego

Klika dni temu odbyła się wyprzedaż książek, które kosztowały od 1 do 15 zł. Kilkanaście książek udało nam się kupić za jedyne 50 zł. Ponieważ jednak nie wszyscy zdążyli teraz, przypominamy przed czasem!

Fot. Warszawa w Pigułce

Fot. Warszawa w Pigułce

„Zapraszamy na drugą wyprzedaż książek z likwidacji Wydawnictwa Akademickiego i Profesjonalnego oraz antykwariatu.” – pisze organizator. Wyprzedaż odbędzie się w dniach 28-29 listopada od godz. 8.00 do godz. 16.00. Co można kupić?

  • Kilkanaście tysięcy książek wydawnictwa Akademickiego i Profesjonalnego, których nakład nie wyczerpał się podczas pierwszej wyprzedaży. Są to książki naukowe z zakresu: pedagogika, dziennikarstwo, eurpeistyka, detektywistyka, bezpieczeństwo, media, polityka, filozofia, ogólnonaukowe. Wszystkie w cenach 1-6 zł.
  • Kilka tysięcy współczesnych książek z likwidowanego antykwariatu: powieści, kryminały, fantasy, poradniki, książki dla dzieci, naukowe, romanse, klasyka i inne. Wszystkie w cenach 5-15 zł.
  • Kilka tysięcy książek 1-2 zł/sztuka
  • Dodatkowo podczas wyprzedaży w ofercie będzie regał z likwidowanego sklepu z upominkami. W sam raz na zbliżające się mikołajki i wigilię.

Wyprzedaż odbędzie się w dniach 28.-29. Listopada 2015 r. (sobota-niedziela 8.00-16.00) w magazynie przy ul. Elektoralna 4/6, dziedziniec, wejście przez II klatkę schodową, w suterenie (5 schodków od razu w dół).


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.