Które kina w Warszawie będą otwarte? Multikino, Cinema-City i Helios zamknięte

Sprawdziliśmy, które kina w Warszawie będą otwarte w związku ze zniesieniem obostrzeń. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Multikino, Cinema-City i Helios będą zamknięte. Niektóre kina zapowiedziały jednak, że skorzystają z rozporządzenia i otworzą sale dla widzów.

Fot. Pixabay

Duże multipleksy nie wyrobią się z otwarciem na 14 lutego. Okazało się bowiem, że decyzja o ich otwarciu nie była konsultowana. Z tego powodu nim cała machina związana z promocją, dystrybucją i wyświetlaniem zostanie uruchomiona może minąć trochę czasu.

Ponadto duża część dochodów kin pochodzi ze sprzedaży przekąsek, a teraz ich sprzedaż jest zakazana. Otwarte będą natomiast mniejsze kina, które zareagować mogą niemal od razu.

  • Na pewno otwarte będzie Kino Muranów przy ul. gen. W. Andersa. O fakcie poinformowano w stosownym komunikacie. Regularne seanse będą odbywać się od piątku od godz. 13.00.
  • Otwarte będzie również Kino Elektronik przy ul. Generała Zajączka 7. Na stronie głównej widnieje już repertuar od 12 lutego.
  • Otwarte będzie też Nove Kino Wisła przy placu Thomasa Woodrowa Wilsona 2. Dokładna data otwarcia nie jest jeszcze znana, ale przedstawiciele kina zapewniają, że na walentynki będzie już otwarte.
  • Być może otwarte będzie też Kino Luna na ul. Marszałkowskiej. Co prawda nie ma oficjalnego komunikatu w tej sprawie, ale takie pytania padają na fanpage’u. „Przy dobrych wiatrach tak właśnie chcielibyśmy… Będziemy informować na bieżąco” – odpowiedzieli przedstawiciele Kina Luna w komentarzu.

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c