Ktoś chciał ukraść elementy rusztowania mostu Łazienkowskiego

Strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego biorący udział w działaniach pod kryptonimem „Mecz” w rejonie Mostu Łazienkowskiego ujęli złodzieja, który wycinał elementy rusztowań użytych podczas remontu mostu.

Fot. Warszawa w Pigułce

Fot. Warszawa w Pigułce

Funkcjonariusze z VI Oddziału Terenowego w czwartek wieczorem brali udział w zabezpieczeniu meczu w rejonie ul. Łazienkowskiej i Czerniakowskiej. Podczas kontroli wyznaczonego terenu ok. godz. 20.30 strażnicy usłyszeli dźwięk piłowanego metalu, który dobiegał z zarośli przy moście. Gdy skontrolowali to miejsce zobaczyli mężczyznę, który piłował brzeszczotem metalowe elementy. Na widok funkcjonariuszy mężczyzna odrzucił brzeszczot i usiłował uciec. Został ujęty. Okazało się, że wycinane przez 44 – letniego mężczyznę elementy pochodzą z rusztowań użytych do prac remontowych przy Moście Łazienkowskim. Funkcjonariusze ustalili miejsce skąd elementy zostały wycięte. Znajdowało się ono na ogrodzonym terenie budowy. Mężczyzna został przekazany wezwanemu patrolowi policji.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.