Ktoś chciał ukraść elementy rusztowania mostu Łazienkowskiego

Strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego biorący udział w działaniach pod kryptonimem „Mecz” w rejonie Mostu Łazienkowskiego ujęli złodzieja, który wycinał elementy rusztowań użytych podczas remontu mostu.

Fot. Warszawa w Pigułce

Fot. Warszawa w Pigułce

Funkcjonariusze z VI Oddziału Terenowego w czwartek wieczorem brali udział w zabezpieczeniu meczu w rejonie ul. Łazienkowskiej i Czerniakowskiej. Podczas kontroli wyznaczonego terenu ok. godz. 20.30 strażnicy usłyszeli dźwięk piłowanego metalu, który dobiegał z zarośli przy moście. Gdy skontrolowali to miejsce zobaczyli mężczyznę, który piłował brzeszczotem metalowe elementy. Na widok funkcjonariuszy mężczyzna odrzucił brzeszczot i usiłował uciec. Został ujęty. Okazało się, że wycinane przez 44 – letniego mężczyznę elementy pochodzą z rusztowań użytych do prac remontowych przy Moście Łazienkowskim. Funkcjonariusze ustalili miejsce skąd elementy zostały wycięte. Znajdowało się ono na ogrodzonym terenie budowy. Mężczyzna został przekazany wezwanemu patrolowi policji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.