Ktoś próbował zaciągnąć dziecko do garażu? Royal Wilanów przesyła oświadczenie

W odpowiedzi na nasz artykuł dotyczący próby zaciągnięcia dziewczynki do garażu, Capital Park, właściciel Royal Wilanów przesyła nam oświadczenie w którym opisuje całe zajście. Jest ono poparte nagraniem z monitoringu.

Fot. Pixabay / Royal Wilanów

Fot. Pixabay / Royal Wilanów

„Opisana sytuacja nie miała miejsca, dziewczynka całą sytuację wymyśliła, na potwierdzenie tego faktu posiadamy nagrania z kamer na który cały czas dziewczynka, przebywa z 3 koleżankami. Rozłączyły się na jakąś minutę, ale cały ten czas tak jak wspominałam mamy nagrany, nikt nie zbliżał się do dziewczynki, nie zaczepiał jej a tym bardziej nie próbował zaciągnąć do garażu. Ochrona Royal Wilanów chciała wezwać policję jednak mama dziewczynki nie chciała po dowiedzeniu się prawdy prowadzić rozmów, oglądach zapisanego materiału. Niestety niewłaściwy żart, wymyślanie niemających miejsca sytuacji odbija się na naszym dobrym imieniu Royal Wilanów” – napisała nam Malwina Lipińska, Asset Manager Royal Wilanów.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c