Kuba Wojewódzki otwiera restaurację w Elektrowni Powiśle. Nazwa, jak z filmu Wajdy

Kuba Wojewódzki i Józef Krawczyk otwierają swoją pierwszą wspólną restaurację w Elektrowni Powiśle. „Niewinni Czarodzieje 2.0”.

Fot. Materiały Prasowe

Kuba Wojewódzki i Józef Krawczyk wkrótce otworzą swoją pierwszą wspólną restaurację. Będzie ona mieściła się w Elektrowni Powiśle. To kompleks, który połączył stare budynki elektrowni z nowymi apartamentowcami i budynkami biurowymi.

Koncept, który powstanie w Elektrowni Powiśle, ma uzupełnić warszawską mapę kulinarno-rozrywkową. Mają odbywać się tam koncerty, stand-upy i wydarzenia kulturalne.

„Niewinni Czarodzieje to najbardziej nieoczywisty film Andrzeja Wajdy. Najbardziej nie Wajdowski obraz Wajdy. Opowiada o ludziach kochających określony styl życia – Modne restauracje, dobrą muzykę i żadnych zobowiązań. To credo naszego miejsca. No może z wyjątkiem tych zobowiązań 😉 Miejsca nieoczywistego. Jak mówi mój wspólnik 2/3 restauracja i 1/3 klub. Chcemy, aby u nas świat muzyki spotykał się ze światem stand-upu. A ludzie otwarci na innych ludzi spotykali sobie podobnych. Zawsze chciałem być jak Humphrey Bogart w Casablance…” – mówi Kuba Wojewódzki.

Właściciele wybrali Elektrownie Powiśle ze względu na klimat, jaki panuje w tym miejscu.

„Klimat Elektrowni Powiśle tworzą najemcy, dlatego cieszymy się, że koncept „Niewinni Czarodzieje 2.0” stanie się częścią naszego projektu. Zależy nam, aby wizyta w Elektrowni Powiśle była niezapomnianym doświadczeniem, dlatego zapraszamy do projektu partnerów z wyjątkowymi pomysłami na biznes. Dzięki temu miejsca takie jak Elektrownia idealnie wpisują się we współczesne trendy, które łącząc szeroką ofertę gastronomiczną z rozrywką stają się przestrzenią, w której klienci chcą spędzać swój wolny czas. Jesteśmy przekonani, że Elektrownia Powiśle będzie właśnie takim wyjątkowym miejscem na mapie Warszawy” – mówi Bartek Prytuła, Partner w White Star Real Estate.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.