Kuchnia pełna niespodzianek. Nie mogli uwierzyć kiedy otworzyli lodówkę

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego zatrzymali 39-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W mieszkaniu mężczyzny, w lodówce kryminalni znaleźli ponad 80 gramów marihuany a w pokoju i kuchni amfetaminę oraz wagę służącą do porcjowania narkotyków.

Fot. Policja

Praca operacyjna śródmiejskich kryminalnych doprowadziła ich do osoby, która, jak wynikało z posiadanych informacji, miała mieć w domu dużą ilość narkotyków.

Policjanci bardzo szybko dowiedzieli się, kim jest mężczyzna, zorganizowali zasadzkę i kompletnie zaskoczonego 39-latka zatrzymali, kiedy wracał do domu na rowerze. Podczas kontroli w tzw. nerce kryminalni znaleźli dwie „dilerki” a w nich amfetaminę.

Policjanci pojechali z 39-latkiem do jego mieszkania, aby potwierdzić swoje wcześniejsze ustalenia. Podczas przeszukania kuchni w lodówce znaleźli worek foliowy z blisko 90 gramami marihuany, w szufladzie szafki kolejne dwie „dilerki” z amfetaminą a w szafie w pokoju wagę elektroniczną do porcjowania narkotyków.

39-latek usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: podinsp. Robert Szumiata/jf


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c