Kultowa cukiernia kończy działalność. Zaprasza do kupna świątecznego hitu

Kultowa Misianka znajdująca się w Parku Skaryszewskim może zamknąć się po ponad ćwierćwieczu działalności. W ramach przygotowań do świąt zrobiono jeszcze uszka i pierogi, które nadal można kupić.

Fot. Pixabay

„Drodzy Misiankowicze… 26 lat temu poznaliśmy się w Parku Skaryszewskim a teraz muszę się z Wami pożegnać. Nie dałam rady przetrwać kryzysu… Trudno mi sobie wyobrazić życie bez Misianki… Ciężko mi z tym bardzo.
Kawiarenka w Parku będzie otwarta do 15 listopada…

Zaczęłyśmy się przygotowywać do Świąt, ale teraz to zupełnie nie wiadomo co będzie.
W ramach przygotowań zrobiłyśmy niewielki zapas uszek z grzybami i pierogów z kapustą i grzybami… Zawsze, obok makowców, był to świąteczny hit…

Jeżeli chcecie mieć je, jak co roku u siebie, to do końca przyszłego tygodnia możecie się w kawiarence zaopatrzyć…
Staram się nie rozklejać tu na fejsbuku, ale te 26 lat z Wami będą zawsze w moich wspomnieniach… 🙁 Dziękuję!” – napisała właścicielka na fanpage’u.

Pod postem ruszyła lawina komentarzy i ludzi chcących pomóc w tej trudnej sytuacji. Jak wypowiedział się oficjalnie lokal „Misiankę uratowałby młody, nowoczesny manager z niewielkim wkładem finansowym, jako wspólnik”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c