Kultowa świąteczna ciężarówka Coca-Coli niedługo w Warszawie. Gdzie i kiedy będzie można ją zobaczyć?

Już za około półtora miesiąca Warszawa rozbłyśnie świątecznymi iluminacjami, w naszych domach zapachnie choinka i piernik z cynamonem, a cała rodzina usiądzie do rodzinnego stołu. Zanim jednak się to stanie, możemy przejść się na Stadion Narodowy, by popodziwiać kultową czerwoną ciężarówkę.

Powyższe zdjęcia pokazują, jak prezentowała się ciężarówka w tamtym roku. W tym roku tradycyjnie już będziemy mogli zobaczyć pojazd przy Stadionie Narodowym. Zmienia się tylko termin, tym razem będzie to 21 grudnia i naturalnie będzie dostępna za darmo.

Pojazd to nie byle jaki, bowiem zamontowanych ma 6 tysięcy ledowych światełek o łącznej długości 160 metrów. nie zabraknie też zabaw, atrakcji i oczywiście Coca-Coli.

Ciężarówka odwiedzi też okoliczne miasta. 8 grudnia będzie na rynku w Mińsku Mazowieckiem, 11 grudnia na Placu Tadeusza Kościuszki w Radzyminie, a 15 grudnia na Starówce w Łowiczu.

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.