Kultowy bar przy starówce kończy działalność. „Po 7 latach wspólnej przygody w warszawskim klimacie, żegnamy się z Państwem”

Jak poinformowała nas załoga kultowego Baru Warszawa na Trakcie Królewskim, po 7 latach działalności, placówka kończy działalność. Nikt w tej części Wisły nie serwował lepszych pyz.

Fot. Pixabay

Najlepsze pyzy można zjeść nadal przy Różycu i w okolicznych knajpkach. Jeżeli jednak jesteśmy w okolicach starówki warto wybrać się do Baru Warszawa.

Bar mieści się na Trakcie Królewskim, na przeciwko Kościoła św. Anny. Powody są nam nieznane, jednak, jak dowiedzieliśmy się w mailu od załogi, z końcem sierpnia, miejsce to zostanie zamknięte.

„Chcielibyśmy za Państwa pośrednictwem podziękować wszystkim Gościom Baru Warszawa: Szanowni Państwo, Warszawiacy i Warszawianki, w ostatnich dniach sierpnia kończymy naszą działalność” – pisze personel z Baru Warszawa.

„Po 7 latach wspólnej kulinarnej i imprezowej przygody w warszawskim klimacie, z warszawskimi przekąskami i muzyką, żegnamy się z Państwem. Dziękujemy za wszystkie spędzone z nami lata, dziękujemy za niezliczone imprezy i przeżycia, za warszawski klimat, który razem tworzyliśmy. Dziś przyszła pora na zakończenie tej pięknej przygody. Do zobaczenia na warszawskich szlakach” – dodaje załoga baru.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.