Kultowy produkt znowu w Biedronce. Poprzednio zniknął w ciągu kilku godzin

Do Biedronki wróciły kultowe już klapki Kubota. Poprzednio wszystkie buty zniknęły w zaledwie kilka godzin. Internauci żartują, że to zestaw do pracy zdalnej.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Klapki dostępne są w kolorach: czarnym, różowym i niebieskim i rozmiarach od 39 do 44. Cena jest ta sama za dowolny zestaw: 24,99 zł.

„Wszystkie klapki Kubota z najnowszej oferty sieci sklepów Biedronka są bardzo wygodne, dzięki czemu świetnie dopełnią standardowy zestaw domatora, czyli wygodny dres i ulubione skarpetki” – pisze Biedronka.

„Dzięki antypoślizgowej podeszwie idealnie sprawdzą się też pod prysznic. Latem będzie można korzystać z nich także na zewnątrz: w słoneczny dzień założyć na spacer czy zabrać ze strojem kąpielowym na basen. Warto mieć je w swojej szafie bez względu na porę roku czy pogodę. Choćby dlatego, że są ponadczasowe, nie wyjdą z mody. Polacy kochają je tak samo jak kilka, a nawet kilkanaście lat temu. Na tyle, że stały się jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli lat 90.” – dodaje dyskont.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c