Kultowy teleturniej zniknie z anteny? Stacja wydała oświadczenie

Prowadzący Tadeusz Sznuk w 124 serii nie zaprosił do następnej edycji, co wzbudziło podejrzenia fanów programu. TVP wydało oświadczenie.

Fot. Pixabay

Teleturniej „Jeden z dziesięciu” jest jednym z najdłużej trwających programów tego typu. Po raz pierwszy został wyemitowany w 1994 roku i zebrał spore grono zwolenników.

Prowadzący nie zaprosił widzów na następną serię. Do tego Euromedia TV przyznało w rozmowie z Wirtualną Polską, że rozmowy są trudne. Telewizja Polska odbijała piłeczkę mówiąc, że nie da się zrealizować oczekiwań producenta.

Jak dowiedział się Onet doszło jednak do porozumienia. Zdjęcia mają ruszyć już w czerwcu, a ich premiera planowana jest na jesień. „Strony znalazły porozumienie. Zgodnie z planem premierowe odcinki teleturnieju obaczymy jesienią, a prowadzącym jest oczywiście Tadeusz Sznuk” – potwierdziło Centrum Informacji TVP.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c