Kuriozalna kradzież na Gocławiu. Nie uwierzysz co mu się przydało

Policjanci z patrolówki tuż po otrzymaniu zgłoszenia o podejrzeniu włamania zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który właśnie usiłował załadować do wózka łup w postaci… kaloryfera. 27-letni Łukasz B. usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem dokonanej w czynie ciągłym.

Fot. Pixabay

Patrolowcy otrzymali informację, że na jednej z ulic Gocławia nieznany mężczyzna najprawdopodobniej włamał się do opuszczonego budynku i wynosi stamtąd rzeczy.

Funkcjonariusze zareagowali błyskawicznie. Pojawili się we wskazanym miejscu i na gorącym uczynku, w momencie załadunku do wózka kaloryferów, zatrzymali  27-letniego Łukasza B.

Dalsze ustalenia wykazały, że najprawdopodobniej mężczyzna od jakiegoś czasu sukcesywnie wynosił z budynku znajdujące się tam rzeczy.

Przeprowadzone przez śledczych z wydziału mienia czynności procesowe pozwoliły na przedstawienie 27-latkowi zarzutu kradzieży z włamaniem dokonanej czynem ciągłym. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.