Łabędź, słonka i dzięcioł trafiły do Ptasiego Azylu[ZDJĘCIA]

Zakrwawiona słonka na Powiślu, ranny dzięcioł na Woli, chory łabędź we Włochach. Trzy nie potrafiące samodzielnie poruszać się ptaki zostały dziś odłowione przez strażników miejskich z Eko Patrolu i przewiezione do Ptasiego Azylu. Po rehabilitacji ptaki wrócą do środowiska naturalnego

Fot. Straż Miejska

Fot. Straż Miejska

Fot. Straż Miejska

Fot. Straż Miejska

Fot. Straż Miejska

Fot. Straż Miejska

Ok. godz. 7.00 rano pracownik jednej z firm przy ul. Dźwigowej poinformował dyżurnego straży miejskiej o chorym łabędziu, który nie jest w stanie samodzielnie poruszać się. Ptak został odłowiony i przewieziony do Ptasiego Azylu.

Informacja o zakrwawionej słonce, znalezionej przy ul. Myśliwieckiej wpłynęła do straży miejskiej ok. godz. 9.00. Na miejscu zgłaszający przekazał strażnikom zaatakowaną i poranioną przez inne ptaki słonkę, którą funkcjonariusze przewieźli do warszawskiego ZOO.

Kolejny odłowiony dziś i przewieziony do stołecznego ogrodu zoologicznego ptak to dzięcioł. Rannego ptaka siedzącego na chodniku znaleźli pracownicy jednej z firm mieszczących się przy ul. Chłodnej.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c