Latarnia o niemal nie przygniotła strażaka! Trwa akcja usuwania uszkodzonej konstrukcji

Niedawno opublikowaliśmy wiadomość na temat samochodu, który wjechał w latarnię. Uszkodzoną konstrukcję usuwa straż pożarna i pogotowie energetyczne. Podczas akcji o niemal nie doszło do najgorszego. Ciężki fragment latarni o niemal nie przygniótł strażaka.

Straż pożarna zabezpieczyła miejsce zdarzenia po czym przystąpiła do demontażu uszkodzonego fragmentu latarni. Podczas tej operacji, jej fragment oderwał się i o mało nie spadł na strażaka, który na szczęście uskoczył przed zagrożeniem.

W momencie w którym cała konstrukcja została już położona, do akcji przystąpiło pogotowie energetyczne, które za pomocą podnośnika wywiezie pozostałości i zabezpieczy to, co zostało.

[AKTUALIZACJA] Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza, która uczestniczyła w akcji, poprosiła nas o sprostowanie i uściślenie wiadomości:

„Straż nie usuwała latarni tylko zabezpieczała miejsce do czasu przybycia pogotowia energetycznego. Latarnia samoistnie osunęła się z drzewa jednak w żaden sposób nikomu nie zagrażała. Miejsce zdarzenia było wygrodzone taśmą ostrzegawczą”.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.