„Legalny” parking tylko dla klientów sklepu. Wjazd przez przejście dla pieszych

Często piszemy o miejscach w których słupki są zbędne, innym razem o miejscach w których powinny stać. Tym razem mamy przypadek szczególny. Sklep „zorganizował” sobie bowiem parking i zastrzega, że jest on tylko dla jego klientów.

Fot. Targowa dla Ludzi

Fot. Targowa dla Ludzi

O sprawie poinformował fanpage Targowa dla ludzi. Po zastawieniu chodnika donicami przez ZOM, kierowcy wjeżdżają na niego nadal… przez przejście dla pieszych. W dodatku jeden ze sklepów zorganizował parking zastrzegając, że służy on tylko dla jego klientów. Wjazd oczywiście również odbywa się przez zebrę.

Mieszkańcy apelują o montaż słupków, co zasygnalizowali składając do ZDM wniosek w czerwcu tego roku. Jak nietrudno się domyślić pojazdy stwarzają w tym miejscu zagrożenie dla ruchu pieszego. Swoją drogą ta częśc Pragi jest bardzo uboga jeżeli chodzi o parkingi, a kierowcy i okoliczni mieszkańcy też muszą gdzieś postawić auto.

Fot. Targowa dla Ludzi

Fot. Targowa dla Ludzi


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.