Liga Europy w Warszawie: środa pod znakiem korków. Saska Kępa wyłączona z ruchu

Liga Europy 2015, zmiany przed meczem. Fot. UM Warszawa

Liga Europy 2015, zmiany przed meczem. Fot. UM Warszawa

Liga Europy odbywa się w Warszawie. Spowoduje to ogromne korki, tym bardziej, ze organizowana jest w samym środku tygodnia. Największe i najdłuższe utrudnienia mają potrwać od godziny 6.00 rano w środę, aż do 4.00 rano w czwartek, a więc przez 22 godziny. Zamknięty dla ruchu będzie ulica Sokola aż do ulicy Zamoście. Ta zmiana nie będzie jednak uciążliwa ze względu na objazdy i krótki odcinek do pokonania.

Liga Europy 2015, zamknięta Saska Kępa. Fot. UM Warszawa

Liga Europy 2015, zamknięta Saska Kępa. Fot. UM Warszawa

Liga Europy da się tez we znaki mieszkańcom Saskiej Kępy, którzy i tak każdego dnia borykają się z ponad godzinnym opóźnieniem w ruchu. cała ulica Francuska zostanie zamknięta w środę o godz. 10.00, a więc po dojechaniu mieszkańców do pracy i ma pozostać zamknięta aż do północy. To tam będą gromadzić się kibice hiszpańskiej Sevilli. Sytuacja pogorszy się znacznie po godz. 15.00, zamknięta zostanie właściwie cała Saska Kępa. Będzie to kwadrat ulic Waszyngtona, Międzynarodowej, Stanów Zjednoczonych i Wału Miedzeszyńskiego. Po meczu z ruchu zostanie wyłączona tez al. Zieleniecka i Most Poniatowskiego. Będzie to jednak krótkie utrudnienie obowiązujące do rozejścia się kibiców.

Z kolei na lewym brzegu zbierać się będą Ukraińcy kibicujący drużynie Dnipro Dnipropietrowsk. Ten odcinek również zostanie wyłączony z ruchu w godzinach 10.00-00.00.

Liga Europy 2015, zmiany po meczu. Fot. UM Warszawa

Liga Europy 2015, zmiany po meczu. Fot. UM Warszawa

Liga Europy to także zmiany w komunikacji miejskiej. ZTM przygotował objazdy. Szczegółowe plan zmian możecie znaleźć pod tym adresem.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.