LIST CZYTELNICZKI: „Sprawił, że dziś rano jadąc tramwajem do pracy moje serce zabiło 10x szybciej”

„Warszawo w Pigułce!! Jesteście moją nadzieją na odnalezienie mężczyzny, który sprawił, że dziś rano jadąc tramwajem do pracy moje serce zabiło 10x szybciej ? czy byłaby możliwiość, żebyście zamieścili na swoim profilu na fb wiadomośc do niego ode mnie (oczywiście anonimową)? Będę wdzięczna za odpowiedź ? jeśli wyrazicie zgodę to prześlę wam treść wiadomości. Lubi wasz profil prawie 289 tys ludzi!! Może on też w tej grupie jest? ? – napisała Nasza Czytelniczka.

Fot. Pixabay

„To było dzis rano (wiadomość dostaliśmy wczoraj – przyp. red) okolo godziny 7:30. Tramwaj nr.22 w kierunku ronda daszynskiego „Nieznajomy mężczyzno! Dzis o godzinie 7:20 wsiadłam na Rondzie Radosława do tramwaju nr 22, tramwaj jechał w kierunku Wiatraczna. Spotkaliśmy się tam w czasie jazdy do pracy wzrokiem,dokładnie w pierwszym wagonie ? Brzmi to banalnie i kiczowato, ale…serce nigdy wcześniej tak mocno mi nie biło. Pamietam,że byłeś ciemnym blondynem z mocnym zarostem, koszula chyba w kratkę… Słuchałes muzyki, podobnie jak ja. Co chwila szukalismy siebie wzrokiem… Wysiadłeś na Rondzie Daszyńskiego. Chciałabym jeszcze kiedyś Cię zobaczyć,może sie poznac… Odezwij sie: czekamnawiadomosc1@o2.pl” proszę, aby wiadomość byla anonimowa ?

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.