Lotnisko w Modlinie zamknięte w tych godzinach! Ryanair odwołuje loty

Od 11 do 21 września lotnisko w Modlinie przechodzi przez okres zamknięcia, związanego z planowaną wymianą oświetlenia na pasie startowym. W związku z pracami, linia lotnicza Ryanair zdecydowała się na anulowanie szeregu swoich rejsów, wprowadzając tym samym nieoczekiwane zmiany w planach podróży wielu pasażerów.

Fot. Warszawa w Pigułce

Zgodnie z dostarczonymi informacjami, zamknięcie lotniska wpłynęło na szeroki zakres połączeń. Ryanair odwołał między innymi wieczorne loty z i do Budapesztu zaplanowane na 11, 13, 18 i 20 września. Lista anulowanych połączeń obejmuje także loty do takich miast jak Katania, Sztokholm, Paryż, Lizbona, Helsinki, Dublin, Zadar, Madryt, Manchester i Eindhoven, które miały się odbyć w okresie od 11 do 21 września.

Chociaż wymiana oświetlenia zamyka lotnisko w godzinach nocnych, od 20:00 do 05:30, przynosi to znaczący dyskomfort dla podróżnych, którzy planowali podróże w tym czasie. Linia lotnicza podjęła jednak kroki mające na celu zminimalizować negatywne skutki tego tymczasowego zamknięcia.

Odpowiedź Ryanair

W odpowiedzi na zmiany, Ryanair już podjął konieczne kroki, aby zminimalizować niedogodności dla swoich klientów. Jak informuje Maciej Nowicki z biura prasowego Ryanair w rozmowie z TVN Warszawa, wszyscy pasażerowie dotknięci anulacjami lotów zostali już poinformowani o zaistniałej sytuacji. Dodatkowo, firma zaoferowała możliwość bezpłatnego przeniesienia terminu lotu lub otrzymania pełnego zwrotu kosztów.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]