„Łowcy Cieni” ujęli bardzo groźnego przestępcę. Działał w grupie ożarowskiej i mokotowskiej

Policjanci Zarządu III CBŚP zatrzymali 44-letniego Piotra S. ps. Sajur w Borzęcinie Dużym pod Warszawą. Mężczyzna był poszukiwany dwoma listami gończymi przez warszawskie sądy za udział w zorganizowanych grupach przestępczych (ożarowskiej i mokotowskiej). „Sajur” trafił do aresztu śledczego. W zakładzie karnym spędzi najbliższe 3,5 roku.

Policjanci Zarządu III Centralnego Biura Śledczego Policji, tzw. „łowcy cieni” uzyskali informację, gdzie może przebywać 44-letni Piotr S. Bardzo dobrze przygotowali się do zasadzki, gdyż zachodziło podejrzenie, że może mieć przy sobie broń. Funkcjonariusze namierzyli „Sajura” przy jednej z posesji w Borzęcinie Dużym (powiat warszawski zachodni). Kiedy mężczyzna zorientował się, że policjanci chcą go zatrzymać, zaczął uciekać na pobliskie pola. Po kilkuset metrach został zatrzymany i obezwładniony, a następnie przewieziony do aresztu śledczego.

44-letni Piotr S. był poszukiwany od dłuższego czasu przez Sąd Okręgowy w Warszawie i Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli. W tym drugim przypadku chodziło o 3,5 roku zasądzonej kary pozbawienia wolności za działalność w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym, posiadanie broni, jak również wprowadzanie do obrotu znacznych ilości narkotyków. Ten wyrok dotyczył działalności Sajura w grupie mokotowskiej.

Natomiast Sąd Okręgowy w Warszawie poszukiwał mężczyzny w związku z toczącą się sprawą, dotyczącą grupy ożarowskiej.

„Sajur” opuścił zakład karny w maju 2015 roku po obyciu kary 8 lat pozbawienia wolności za działalność w grupie mokotowskiej.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c