Lubicie klopsiki z IKEA? Mamy dla Was dobrą wiadomość!

Propertynews.pl podało więcej szczegółów na temat nowego sklepu IKEA w Blue City. Zmiany dotyczą nie tylko bistro, ale również i sklepu w którym będzie większa swoboda poruszania się.

Fot. Pixabay

Nowy sklep IKEA na warszawskiej Ochocie to odejście od formatu, jaki znamy do tej pory.

Przede wszystkim zmieni się układ. Jeżeli idziemy np. po żarówkę, nie będziemy musieli przejść znanej do tej pory ścieżki, ale możemy po prostu iść wprost do produktu.

Nowy format ma też jednak swoje minusy, ponieważ asortyment również będzie mniejszy. Nie dotyczy to bistro, którego asortyment zrobi się bardziej urozmaicony. Poza klopsikami i rybą, czyli klasykiem, będą też kanapki z wypiekanego na miejscu chleba, dania wegetariańskie czy sałatki i koktajle owocowe oraz warzywne.

Przede wszystkim jednak, to co najważniejsze dla warszawiaków, to bliskość nowego sklepu. Najbliższa IKEA znajduje się bowiem w Jankach i w centrum handlowym M1 na pograniczu Targówka i Marek. Jest też salon w Śródmieściu, ale przeznaczony jest dla przedsiębiorców.

Otwarcie nowego sklepu IKEA planowane jest pod koniec października.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c