Ludziom przyda się wszystko. Na Woli skradziono… ogrodzenie

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Woli zatrzymali na ulicy 52-letniego Krzysztofa W. i 42-letniego Stanisława D. Mężczyźni są podejrzani o kradzież elementów ogrodzenia oddzielających chodnik od pasa zieleni. Straty zostały oszacowane przez pokrzywdzonego na kwotę ponad 1000 złotych. Zatrzymani trafili do policyjnej celi i już usłyszeli zarzut.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Po godzinie 12 policjanci z wolskiej patrolówki zostali zaalarmowani o tym, że dwóch mężczyzn najprawdopodobniej ukradło elementy ogrodzenia oddzielające chodnik od pasa zieleni. Nie czekając długo funkcjonariusze udali się na miejsce. Na ulicy spostrzegli dwóch mężczyzn ciągnących wózek wraz z elementami ogrodzenia. Okazało się, że pochodziło ono z miejsca kradzieży. Straty zostały oszacowane przez pokrzywdzonego na kwotę ponad 1000 złotych.

52-letni Krzysztof W. i jego 42-letni kompan zostali zatrzymani i trafili do policyjnej celi. Po zebraniu materiału dowodowego przez policjantów zwalczających przestępczość przeciwko mieniu podejrzani usłyszeli zarzut kradzieży, zabezpieczone przez policjantów ogrodzenie wróciło do właściciela.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c