Łukasz cierpi na mózgowe porażenie dziecięce. „Marzę, żeby samodzielnie, bez pomocy rodziców zjeść obiad i inne posiłki”

Łukasz cierpi na mózgowe porażenie dziecięce z niedowładem spastycznym kończyn górnych i dolnych. Niedawno zakwalifikował się do leczenia komórkami macierzystymi. Terapia pozwoli mu na samodzielne chodzenie i jedzenie, a niestety dotychczas nie było to możliwe. Przeszkodą na jego drodze jest tylko cena – 40 tys. zł. Połowę z tej kwoty udało się już uzbierać.

Fot. Łukasz Kądziołka

Fot. Łukasz Kądziołka

„Przepraszam, że pozwalam sobie jeszcze raz napisać, jest mi tak bardzo wstyd, że muszę prosić o pomoc. Zakwalifikowałem się na leczenie komórkami macierzystymi w Krakowie, leczenie te nie jest refundowane przez NFD. Do końca roku muszę uzbierać 40 000 zł. Udało się zebrać- 19 800 zł. Po leczeniu komórkami macierzystymi będę mógł sam chodzić za pomocą balkonika i mama nie będzie musiała mnie karmić. Marze żeby samodzielnie, bez pomocy rodziców zjeść obiad i inne posiłki. Razem z rodzicami bardzo prosimy o cegiełkę na leczenie komórkami tytułem: leczenie komórkami macierzystymi”.

Link do zbiórki: http://dzieciom.pl/podopieczni/4969#


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c