Magda Gessler podnosi cenę swoich pączków. Wiemy ile teraz będą kosztować

Tłusty czwartek za nieco ponad miesiąc, ale już teraz cukiernicy szykują się do wydarzenia zamawiając produkty i rewidując ceny. Magda Gessler również podniosła cenę swoich pączków.

Fot. Pixabay

W tamtym roku wiele osób zdecydowało się na zakup pączków od Magdy Gessler mimo, że nie należą one do najtańszych. Długie kolejki chętnych ustawiały się jeszcze przed otwarciem lokalu.

W tamtym roku za pączki znanej restauratorki trzeba było zapłacić 8-11 zł w zależności od tego kiedy i gdzie je kupowaliśmy. W cukierni Słodki Słony w sam Tłusty Czwartek cena pączków wynosiła 11 zł. „U Fukiera” było nieco taniej, bo w zależności od smaku, pączka można było nabyć za około 8 zł. Teraz w restauracji „U Fukiera” pojawiło się menu z okazji tłustego czwartku. W tym roku za pączka z wiśnią, różą lub maliną zapłacimy 13 złotych.

Trzeba jednak przyznać, że Magda Gessler ma również gest. W tamtym roku w okienku „U Fukiera” w Tłusty Czwartek, każdy senior mógł liczyć na pączka za złotówkę. To nie tylko okazja do spróbowania produktów Magdy Gessler, ale też ratunek dla uboższych starszych osób, które chciałyby zgodnie z tradycją zjeść pączka, a niekoniecznie mają na to duże fundusze.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c