Majówka deszczowa, ale weekend i przyszły tydzień niemal upalny!

Majówka powitała nas nieciekawie i żegna w ten sam sposób. Cały tydzień będzie pochmurny, ale względnie ciepły. Weekend i początek przyszłego tygodnia będzie wyjątkowo ciepły i słoneczny!

Fot. Pixabay

Cały tydzień zapowiada się dość pochmurno z nielicznymi przejaśnieniami. Będzie jednak ciepło. We wtorek i środę możemy liczyć na emeryturę od 16 stopni w centrum do nawet 18 na południu kraju.

W czwartek, piątek i sobotę czekać na nas będzie chwilowe ochłodzenie, jednak od niedzieli sytuacja ulegnie diametralnej poprawie. Koniec weekendu to rozpogodzenia i temperatura od 20 do 21 stopni Celsjusza. Od przyszłego poniedziałku będzie słonecznie i ciepło. Według prognoz od 25 w centrum do nawet 28 stopni na południu kraju. Temperatura będzie rosnąć, by w środę w niemal całym kraju wzrosnąć do 27 stopni Celsjusza.

Prognozy długoterminowe mówią później o chwilowym ochłodzenia i kolejnym powrocie ciepła. Ze względu na dużą liczbę zmiennych te przewidywania mogą jednak ulec zmianie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c