Makabra na ulicy! Starszy człowiek zakatowany na śmierć! Wnuczek wyznacza nagrodę za wskazanie sprawcy

W Ząbkach doszło do przerażającego zdarzenia. Starszy mężczyzna prowadzący stoisko warzywne został dotkliwie pobity. Niestety, w następstwie obrażeń zmarł w szpitalu. Policja i prokuratura szuka podejrzanego, a wnuczek wyznacza nagrodę za jego wskazanie.

Fot. Warszawa w Pigułce

W mediach społecznościowych ukazało się ogłoszenie wnuczka poszkodowanego

„Dziś o około godz.18.30 napadli mi dziadka i okradli na ul. Powstańców w ząbkach na jego stoisku . Mój dziadek leży w złym stanie w szpitalu. Osobom które wydadzą mi tego człowieka lub jakieś informacje daję 5.000zł. Ciemno ubrany , granatowa kurtka wzrost 180/190 w wieku około 35lat . Na pewno z Ząbek. Ząbki są małe wieści szybko się rozchodzą. Proszę o pomoc na pewno się odwdzięczę”.

Niestety, mężczyzna zmarł z powodu odniesionych obrażeń. Asp. sztab. Tomasz Sitek z policji w Wołominie potwierdza, że doszło do takiego zdarzenia. Nadmienił, że policjanci niezwłocznie po otrzymaniu zawiadomienia udali się na miejsce i udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy. Na miejscu przeprowadzane są czynności z udziałem prokuratora. Ustalana jest też kwalifikacja czynu. Nie wiadomo na razie czy doszło do napadu rozbójniczego czy może np. do pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Policjanci szukają podejrzanego o ten czyn.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c