Mała Kaja choruje na białaczkę. Potrzebuje krwi. Pomożecie?

Kolejne dziecko potrzebuje krwi. Mała Kaja ma zdiagnozowaną białaczkę. Jej rodzice zwracają się do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc.

Fot. Magda i Robert Chojeccy

Fot. Magda i Robert Chojeccy

Z ciężkim bólem serca musimy przyznać się do naszej tragedii i prosić was o pomoc. Jako szczęśliwi rodzice nie myśleliśmy o tym ze dotknie nas takie nieszczęście, 02.12.2015 r. Zdiagnozowano u naszej Kajuni białaczkę. Potrzebujemy dla niej krwi. Tu zwracamy się z prośbą o udostępnianie i o oddawanie dla niej krwi. Będziemy wdzięczni za każdą kropelkę.
Dziękujemy Kaja, Magda i Robert.

Krew (każdą grupę) można oddawać w każdej stacji krwiodawstwa. Należy podać dokładne dane Kaji:

Kaja Teresa Chojecka, data urodzenia 18.04.2014r., grupa krwi 0rh-, Klinika Pediatrii,Hematologii i Onkologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie

Rodzice piszą też, że nie ważne jaką grupę się ma – można bowiem się wymienić:

Wiele osób pisze ze nie ma tej samej grupy krwi, to nie jest ważne !! Liczy się to aby aby oddać na konkretna osobę ( Kaja )a z banku krwi Kaja otrzyma taka jaka potrzebuje ( krew za krew )


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.