Mały Oluś zasypia i przestaje oddychać! Choroba może go zabić. Policjanci proszą o pomoc!

Synek naszego kolegi z Wydziału Kontroli Komendy Stołecznej Policji i byłej policjantki Centralnego Biura Śledczegp choruje na nieuleczalną i potencjalnie śmiertelną chorobę genetyczną- Centralny Zespół Hipowentylacji (CCHS) nazywany potocznie „klątwą Odyny” – czytamy we wpisie Komendy Stołecznej Policji. 

Fot. siepomaga.pl

Kiedy zasypia, przestaje oddychać i dlatego za każdym razem musi być podłączany do respiratora. Podstępność tej choroby polega niestety też na tym, że zanik oddechu może wystąpić w każdej chwili, podczas zabawy czy oglądania bajek. Brak natychmiastowej interwencji w postaci podłączenia Aleksandra do respiratora, oznaczałoby dla niego niedotlenienie, a w konsekwencji zatrzymanie krążenia i śmierć…

Aby mu pomóc potrzebna jest operacja wszczepienia nerwu przepony i w dalszej kolejności rehabilitacja, które niestety są bardzo kosztowne. Jeśli możesz, to po prostu pomóż. Dziękujemy za każdą złotówkę!

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/olek-galazka


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.