Mariusz Trynkiewicz ożenił się z warszawianką. Zamieszka w stolicy?

Mariusz Trynkiewicz, pedofil i morderca, zwany tez „szatanem z Piotrkowa” własnie wziął ślub w ośrodku w Gostyninie. Jego wybranka ma 37 lat i jest matką 16-letniej Kasi – podaje Fakt.

Mariusz Trynkiewicz, Fot. YouTube

Mariusz Trynkiewicz, Fot. YouTube

Pani Anna, bo tak ma na imię żona Mariusza Trynkiewicza, zdecydowała się udzielić wywiadu jedynie dziennikarce Justynie Kopińskiej. W książce „Polska odwraca oczy”, w reportażu „Spokojny sen Anny” czytamy relację ze ślubu, a także dowiadujemy się czegoś więcej o samej pannie młodej. Ma 37 lat, 16-letnią córkę Kasię, pracuje w dużej korporacji. Nie podaje jednak miasta w którym mieszka, choć z zeszłorocznej relacji „Dziennika Łódzkiego” wynika, że jest ona warszawianką. Wyznaje też, że o niczym więcej nie marzy, niż tylko, by zamieszkać ze swoim mężem. Czy więc Mariusz Trynkiewicz zamieszka w Warszawie?

Na wyjście na wolność Mariusz Trynkiewicz poczekać musi jednak dość długo. Niedawno uprawomocnił się wyrok 5,5 roku pozbawienia wolności za posiadanie przez niego materiałów o treści pedofilskiej. Wygląda więc na to, że z Gostynina trafi znów do celi.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c