Mąż Anny Dymnej walczy o życie w szpitalu

Mój mąż walczy od 14 dni, a od dwóch jest w szpitalu – powiedziała Anna Dymna w TVN24. Dodała, że decyzja TK została podjęta w najgorszym momencie.

Fot. Wikipedia/ By Ja Fryta from Strzegom – Anna Dymna, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=27221809

Anna Dymna została poproszona o komentarz do obecnej sytuacji.

Pamiętam, jak byłam dzieckiem i dużo chorowałam, to moi rodzice wiedzieli jedno: że jak jest choroba, to musi być życzliwość, uśmiech i spokój. Wtedy dziecko zdrowieje. Wszyscy jesteśmy teraz takimi dziećmi w Polsce. To jest okrutne. Co to ma za znaczenie w co ktoś wierzy, czy z jakiej jest partii? Życie jest największą wartością. Tak wszyscy mówią. To dlaczego taka sytuacja jest teraz? Dlaczego serce pęka? Ja nie umiem odpowiedzieć sobie na to pytanie – mówiła Dymna.

Dodała, że od dawna przyjaźni się i spotyka z ludźmi niepełnosprawnymi. Powiedziała, że najpierw trzebaby wyjaśnić kobietom, które chcą urodzić niepełnosprawne dziecko z czym przyjdzie im się mierzyć.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c