Mazowieckie: częsty błąd, który czasem kończy się tragicznie. Monitoring nagrał wypadek [WIDEO]

Trzy uszkodzone pojazdy, ale najważniejsze, że bez ofiar w ludziach. Kamera miejskiego monitoringu w Wyszkowie zarejestrowała zdarzenie drogowego, którego przyczyną było zlekceważenie przez kierującego znaku ustąp pierwszeństwa. Policjanci apelują do kierujących o ostrożność i jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego.

Ostatniego dnia grudnia w Wyszkowie na skrzyżowaniu ul. Pułtuskiej z ul. Sikorskiego i ul. Graficzną doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech osobówek. Jak widać na załączonym nagraniu kierowca lanci wjeżdża na skrzyżowane wprost przed jadącego drogą z pierwszeństwem nissana. Na skutek uderzenia lancia obraca się i uderza w stojącego volkswagena.

Nagranie, które publikujemy ku przestrodze, pokazuje w tym przypadku skutki nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu, czyli zlekceważenia przepisów ruchu drogowego. Na szczęście nikt z podróżujących nie odniósł obrażeń i skończyło się tylko na uszkodzeniach pojazdów. Sprawca kolizji został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Policjanci apelują do kierujących o ostrożność i jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego.

Autor: mł. asp. Marta Gierlicka


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.