Mazowieckie: Mężczyzna utonął w stawie. Miał wędkować

Trwają czynności mławskiej policji i prokuratury w sprawie utonięcia 57-letniego mieszkańca pow. mławskiego. Do zdarzenia doszło w miejscowości Głużek, gm. Wiśniewo, na terenie miejscowego stawu. Policja apeluje o ostrożność nad wodą.

Fot. Policja Mazowiecka

30 czerwca rano, w stawie, odnaleziono ciało 57-letniego mężczyzny. Jak wstępnie ustalono, w rozmowie z rodziną zmarłego, mężczyzna wyszedł z domu 29 czerwca wieczorem, miał wędkować.

Nie wrócił do domu na noc. Rano rodzina rozpoczęła poszukiwania, które zakończyły się tragicznym odkryciem. Ciało mężczyzny wydostali na brzeg strażacy. Na miejscu pracowali policjanci wydziału kryminalnego oraz prokurator. Trwają ustalenia okoliczności i przyczyn utonięcia.

Policja apeluje o zachowanie ostrożności nad wodą. Szczególnie niebezpieczne są stawy po wyrobiskach, żwirowniach, gliniankach, miejsca niestrzeżone i nie przygotowane do rekreacji. Niebezpieczne miejsca na terenach wodnych, na wodach oraz dzikie kąpieliska można zgłaszać policji dzięki aplikacji Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Autor: asp. szt. Anna Pawłowska


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c