Metro: starsza kobieta spadła na tory. Na pomoc wskoczył za nią młody mężczyzna!

Wczoraj o 9.15 doszło do przerażającego zdarzenia. Starsza kobieta spadła na tory metra. Na pomoc ruszył jej młody mężczyzna, który ja uratował.

Fot. Warszawa w Pigułce

„Witam, dziś ok 9 rano, na stacji metra Ursynów, młody chłopak uratował starszą panią, która wpadła na tory. Chyba zrobiło się jej słabo” – pisze nasza Czytelniczka Zosia.

Było zaledwie pół minuty do przyjazdu pociągu. Chłopak bez zastanowienia skoczył na tory i szybko ją wyciągnął, po czym jak gdyby nigdy nic pojechał dalej. Myślę, że warto o tym napisać, bo to prawdziwy bohater”

Odezwaliśmy się do policji, by potwierdzić wersję zdarzeń. Choć bezpośrednio policja nie uczestniczyła w czynnościach, potwierdza, że takie zdarzenie miało miejsce. Na szczęście Pani nic się nie stało.

Pani życzymy dużo zdrowia, a nieznanemu bohaterowi chcemy przekazać, że może nie zdawać sobie sprawy, ale właśnie uratował ludzkie życie.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.