Mężczyzna kłócił się sam ze sobą. To wzbudziło uwagę policjantów

Mokotowscy wywiadowcy zatrzymali 41-latka podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Mężczyzna zwrócił na siebie uwagę, gdyż siedział w zaparkowanym citroenie, prowadząc zaciekły dialog. Ze sobą. 

Fot. Pixabay

Patrolując rejon ulicy Idzikowskiego na warszawskim Mokotowie, około godziny 8.00 policjanci zauważyli stojący przy jednej z posesji samochód. Siedzący wewnątrz citroena mężczyzna machał rękoma i najwyraźniej krzyczał sam do siebie. W samochodzie bowim był sam. Nie było widać też aby rozmawiał przez telefon.

Policjanci postanowili go wylegitymować i sprawdzić jego stan trzeźwości. Na widok mundurowych 41-latek zaprzestał dyskusji ze sobą. Wykazywał zdenerwowanie. Był trzeźwy. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że w przeszłości był zatrzymywany i karany za posiadanie narkotyków.

Kiedy wywiadowcy zapytali, czy posiada środki odurzające, oświadczył, że może coś mieć. Mundurowi wyjęli ze schowka wewnątrz aura dwa woreczki. W jednym znajdowała się sproszkowana substancja w drugim zielono-brunatny susz. Badanie narkotesterem wykazało, że to mefedron i marihuana. Podejrzany mężczyzna tłumaczył się, że narkotyki znalazł w toalecie typu toy toy. Środki odurzające zostały zabezpieczone jako dowód w sprawie. Ich posiadacz trafił do policyjnego aresztu. Teraz swoją linię obrony będzie mógł przedstawić w sądzie, który może go skazać nawet na 3 lata więzienia.

Autor: podkom. Robert Koniuszy/mg


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c