Mężczyzna próbował nakłonić dziewczynkę do innej czynności seksualnej. Wystraszyła się i uciekła

Zatrzymany przez policjantów mężczyzna próbował namówić małoletnią dziewczynkę do innej czynności seksualnej. Zaraz po zgłoszeniu trafił do celi na komendzie. Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Teraz może mu grozić do 12 lat więzienia.

Fot. Shutterstock

Kilka dni temu policjanci z Posterunku Policji w Sobieniach-Jeziorach przyjęli zawiadomienie od kobiety, która zeznała, że nieznany mężczyzna próbował namówić jej małoletnią córkę do czynności seksualnej, kiedy wracała ze szkoły. Dodała, że dziewczynka wystraszyła się nieznajomego i szybko uciekła do domu, po czym opowiedziała jej całe zdarzenie. Kobieta przekazała także zapamiętany przez córkę rysopis mężczyzny.

Policjanci po przyjęciu zawiadomienia natychmiast podjęli czynności i bardzo szybko ustalili podejrzanego mężczyznę. 30-latek został zatrzymany w miejscu zamieszkania, skąd trafił wprost do celi na komendzie.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu 30-latkowi zarzutu dotyczącego usiłowania doprowadzenia małoletniej do poddania się innej czynności seksualnej. Prokuratura Rejonowa w Garwolinie wystąpiła z wnioskiem o jego tymczasowy areszt, do którego Sąd Rejonowy w Garwolinie się przychyli i 30-latek trafił do aresztu na okres trzech miesięcy. Teraz może grozić mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Autor: sierż. sztab. Paulina Harabin/is


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c