Mężczyzna rozszarpał zębami bluzę strażnika miejskiego i dotkliwie go pogryzł

Niektóre osoby w czasie swoich agresywnych zachowań wobec strażników używają rąk, ale zdarzają się tacy, którzy używają zębów.

Patrol zmotoryzowany straży miejskiej w niedzielę 27 października otrzymał zlecenie podjęcia interwencji na ulicy Chmielnej. Dotyczyła ona osoby nietrzeźwej. Na miejscu zastali mężczyznę siedzącego na środku ulicy.

Podczas rozmowy mężczyzna wyjaśnił, że ktoś go wcześniej zaatakował i prysnął w oczy czymś piekącym. Funkcjonariusze poprosili, żeby zszedł z ulicy, bo zagraża to jego zdrowiu i życiu. Niestety żadne argumenty do niego nie docierały, był za to wulgarny i agresywny. Strażnikom nie pozostawało nic innego, jak tylko użycie środków przymusu bezpośredniego.

W trakcie umieszczania pijanego mężczyzny w przedziale przewozowym ten dotkliwie ugryzł jednego ze strażników. Wezwano na miejsce patrol policji. Pan, po spędzeniu nocy w Stołecznym Ośrodku dla Osób Nietrzeźwych, odpowie za napaść na funkcjonariusza publicznego.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.