Mężczyzna śledził i gonił kobietę. „Uważajcie na siebie”

Na jednym z portali społecznościowych pojawiła się informacja na temat kobiety, która była śledzona, a następnie goniona przez nieznanego mężczyznę. Internautka zawiadomiła już policję i opisała cała sprawę w internecie.

Praga-Północ i Targówek widziane z Pałacu Kultury i Nauki. Fot. Adrian Grycuk

Praga-Północ i Targówek widziane z Pałacu Kultury i Nauki. Fot. Adrian Grycuk

Kobieta robi to, by ustrzec inne mieszkanki Targówka przed podobnym stresem lub czymś znacznie gorszym. Według jej relacji, sytuacja miała miejsce w niedzielę wieczorem. Wyszła z autobusu i skierowała się w stronę skrzyżowania Kondratowicza z Rembielińską. W pewnym momencie zauważyła, ze cały czas szedł za nią mężczyzna. Stawał, gdy i ona stawała, przyspieszał wtedy kiedy i ona. W końcu zaczęła biec, a on ruszył za nią w pościg. Kobieta poprosiła o pomoc przypadkowego przechodnia. Drugi mężczyzna po wysłuchaniu krótkiego wyjaśnienia ruszył w kierunku napastnika. Gdy ten to zauważył uciekł w drugą stronę.

Mężczyzna był szczupłym blondynem o pociągłej twarzy, sporym nosie i wysuniętej brodzie. Miał około 180 cm wzrostu, 30 lat. W dniu zdarzenia ubrany był w jasne jeansy o prostych nogawkach, czarną kurtkę i sportowe buty, a na głowie nosił kaptur.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.