Mężczyzna trzymał nóż w autobusie i cały czas uśmiechał się do kobiety. Szokująca sytuacja w Ursusie

Po naszym artykule dotyczącym nożownika w Ursusie, dostaliśmy wiadomość od Czytelniczki, która, bojąc się o swoje życie, nie zgłosiła tego na policję. Sytuacja jest jednak szokująca i powinna służyć za przestrogę.

Fot. Shutterstock

„Witam chciałam nawiązać do artykułu, który został wstawiony dzisiejszego dnia (13.09.2018). Podobna sytuacja spotkała mnie dnia 4 września br. o godzinie 15 na przystanku Sosnkowskiego w Ursusie” – opisuje Czytelniczka.

„Stałam obok przystanku i moją uwagę przykuł facet idący z naprzeciwka.Wyglądał zwyczajnie, był ubrany w koszulę, średniego wzrostu, czarne włosy i lekki zarost, z tego co zauważyłam mógł mieć około 35-40 lat.

Trzymał coś w ręku ale nie zwróciłam na początku na to szczególnej uwagi. Stanął za mną, w pewnym momencie kobieta z dzieckiem stojąca na przeciwko mnie spojrzała się w moją stronę i pośpiesznie odeszła.

Gdy się odwróciłam zauważyłam że trzyma w ręku wysuwany nóż z pomarańczową rączką. Na szczęście w tym momencie podjechał autobus 517 i pośpiesznie do niego wsiadłam. Usiadłam na miejscu obok okna, aby lepiej mu się przyjrzeć, gdy tylko na niego spojrzałam nie tracił ze mną kontaktu wzrokowego.

Jego spojrzenie i okropny uśmiech gdy bawił się tym nożem wywołało we mnie okropny lęk. Nigdzie tego nie zgłosiłam do teraz bo wiem że nie jestem jedyną osobą której ten człowiek chciał zrobić krzywdę” – dodaje.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.